Taisyklės

Bendrosios nuostatos
Šios pirkimo - pardavimo taisyklės sudarytos vadovaujantis LR ūkio ministro įsakymu 2001 m. rugpjūčio 17 d. Nr. 258 "Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų tiekimo kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo" , LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ ir kitais LR teisės aktais.
Šios pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) nustato kupriniupasaulis.lt tinklapio admininstratoriaus, vykdančio individualią veiklą pagal pažymą nr. 290530 (toliau – Pardavėjas) ir pirkėjo (toliau – Pirkėjas) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygas, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarką įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje kupriniupasaulis.lt.
Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas el. parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs teisingus duomenis (vardą, pavardę, pristatymo adresą, telefoną, el.paštą) pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Pardavėjo taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“, o gavęs užsakymą Pardavėjas jį patvirtina atsiųsdamas patvirtinimo laišką Pirkėjo nurodytu el. paštu.
Pirkėjo teisės ir pareigos
Pirkėjas, naudodamasis kupriniupasaulis.lt internetine parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo - pardavimo Taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis bei nepažeisti LR teisės aktų.
Pirkėjas turi teisę pirkti prekes kupriniupasaulis.lt internetinėje parduotuvėje šių Taisyklių  nustatyta tvarka.
Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su kupriniupasaulis.lt internetine parduotuve per keturiolika darbo dienų nuo daikto pristatymo dienos, pranešdamas Pardavėjui apie tai el. paštu. ar telefonu.
Pirkėjas įsipareigoja priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą.
Pirkėjas įsipareigoja savo paskyroje nurodyti teisingus savo kontaktinius duomenis - vardą, pavardę, pristatymo adresą, telefoną, elektroninio pašto adresą. 
Jeigu pasikeičia Pirkėjo duomenys, pateikti užregistruotoje paskyroje, Pirkėjas privalo juos atnaujinti.
Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo prisijungimo duomenų. Praradęs prisijungimo duomenis, privalo nedelsiant informuoti apie tai Pardavėją.
Pardavėjo teisės ir pareigos
Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis kupriniupasaulis.lt internetinės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
Pardavėjas įsipareigoja saugoti Pirkėjui priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą kupriniupasaulis.lt internetinėje parduotuvės registracijos formoje.
Pardavėjas įsipareigoja per keturiolika dienų atsiimti prekę ir grąžinti Pirkėjui  už ją sumokėtus pinigus, jeigu Pirkėjas atsisakė pirkimo - pardavimo sutarties.
Pardavėjas turi teisę vienašališkai koreguoti taisykles. Taikomos tos taisyklės, kurios galiojo užsakymo pateikimo momentu.
Prekių užsakymas
Pirkėjas atsiskaityti už prekes gali banko pavedimu naudojantis el. bankininkystės sistema. Pinigus Pirkėjas perveda į kupriniupasaulis.lt internetinės parduotuvės sąskaitą. 
Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.
Pirkėjui neįvykdžius mokėjimo per pardavėjo nustatytą laikotarpį, užsakymas atšaukiamas. Pardavėjas nustato prekės rezervacijos laikotarpį savo nuožiūra.
Užsakytų prekių eiga pas Pirkėją
Pirkėjas užsakęs prekę, savo paskyros užsakymo istorijoje turi galimybę stebėti užsakymo eigos statusus. Užsakymo eiga susideda iš trijų statusų:
Laukia patvirtinimo - užsakymas gautas, laukiama apmokėjimo banko sąskaitoje.
Priimtas - apmokėjimas gautas, prekė pakuojama, ruošiama išsiuntimui.
Perduotas siuntimui - prekė perduota siuntimui. Perdavus prekę siuntimui, Pardavėjas nedelsiant į Pirkėjo elektroninį paštą  išsiunčia siuntos registracijos numerį, kuriuo Pirkėjas gali naudotis ir sekti siuntos judėjimo kelią internetu.
Pardavėjas gavęs apmokėjimą į savo banko sąskaitą iki darbo dienos vidurdienio 12.00 val., prekę supakuoja ir perduoda kurjeriui siųsti dar tą pačią darbo dieną.
Pardavėjas gavęs apmokėjimą į savo banko sąskaitą vėliau, nei darbo dienos vidurdienis 12.00 val., prekę supakuoja ir perduoda kurjeriui siųsti sekančią darbo dieną.
Prekių pristatymas
Pardavėjas užsakytas prekes perduoda siuntimui Lietuvos paštu, LP Express siuntimo terminalais arba LP Express kurjeriui. 
Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą.
Pirkėjas įsipareigoja prekes atsiimti pats Lietuvos pašto skyriuje kai tik gauna Lietuvos pašto įteikimo pranešimą apie gautas prekes.
Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjui prekes per 1-3 darbo dienas. Kai kuriais atvejais prekių pristatymas gali trukti iki savaitės, dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. 
Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis.
Prekių grąžinimas ir keitimas
Pirkėjas turi teisę vienašališkai nutraukti pirkimo - pardavimo sutartį, ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus, jei Pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė.
Norėdamas grąžinti prekę, Pirkėjas gali tai padaryti per keturiolika dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos.
Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruotu paštu arba naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis. 
Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos - nenuplėštos etiketės, apsauginės plėvelės.
Jei Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, įskaitant ir kainą už pristatymą.
Pardavėjas, gavęs Pirkėjo grąžinamą prekę, per ne ilgesnį nei 15 dienų laikotarpį, grąžina pinigus į Pirkėjo banko sąskaitą.
Prekių kokybė 
kupriniupasaulis.lt internetinėje parduotuvėje parduodamos prekės duomenys nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.
Pardavėjas neatsako už tai, kad dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių kupriniupasaulis.lt internetinėje parduotuvėje esančios prekės spalva, forma ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Pirkėjo ir pardavėjo atsakomybė
Pardavėjas neatsako už atsiradusius padarinius, jei Pirkėjas nepateikia tikslių ir teisingų asmens duomenų paskyros registracijos formoje.
Pirkėjas atsako už savo paskyros prisijungimo duomenų perdavimą tretiesiems asmenims. 
Prieš registruodamas paskyrą kupriniupasaulis.lt internetinėje parduotuvėje, Pirkėjas atsako už tai, kad perskaitė ir susipažino su šiomis Taisyklėmis. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės jei Pirkėjas nesusipažino su šiomis Taisyklėmis.
Baigiamosios nuostatos
Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.